Krzysztof Gromek

Z urodzenia Warszawiak. Freelancer. Z wykształcenia realizator obrazu tv i filmowego. Jako dokumentalista i realizator obrazu pracował dla wielu polskich i zagranicznych stacji telewizyjnych. Jako operator i fotograf realizuje kampanie reklamowe dla najważniejszych polskich agencji reklamowych, wydawnictw.
Współtwórca Pracowni Piksel, wystaw i spektakli multimedialnych
Był członkiem i współzałożycielem alternatywnych zespołów m.in. CYTADELA,i RH+ . Obecnie każdą wolną chwilę poświęca komponowaniu muzyki filmowej.
www

Musiol

Interesuje się relacjami między współczesną technologią a sztuką i społeczeństwem. Zajmuje się fotografią, video-artem, tworzy muzykę eksperymentalną i filmową. W pracy artystycznej wykorzystuje instrumenty klawiszowe, syntezatory, komputer, modyfikowane dźwięki fortepianu, gitary. Współzałożyciel i producent Rh+ Audiowizualnej Grupy Przyjaciół. Z koncertami multimedialnymi grupy Rh+ występował na festiwalach muzycznych, teatralnych i filmowych w Polsce i za granicą. Wcześniej współzałożyciel grup muzycznych OWG i Tres Hombres oraz projektów multimedialnych Meduza i Radioprojekt.

Grzegorz Szyma

Urodził się Warszawie. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Za multimedialny dyplom wykonany pod kier. Prof. Andrzeja Dłużniewskiego (instalację "Miedzy było, a będzie - impresje o czasie") otrzymał wyróżnienie i był stypendystą Ministerstwa Kultury i Sztuki. Uprawia malarstwo, grafikę, eksperymentuje z foto i dziwnymi dźwiękami. Prace w zbiorach prywatnych kolekcjonerów w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Japonii. Twórczosć wizualno-plastyczną cechuje najczęściej używanie kontrastowych barw (biel-czerń-czerwień) i mocny realistyczny przekaz ideowy. Jest dj-em (DJ HIRO SZYMA), członkiem zespołów RADIOPROJEKT i Rh+.
www

Jarek Sadkowski

Mieszka i tworzy w Warszawie. Jest fotografem, poetą, scenografem. Współpracuje przy projektach warszawskiej sceny offowej Stowarzyszenia Scena 96 Teatru Bretoncaffe. Czerpie inspiracje z malarstwa romantycznego. Realizuje założenia koncepcji Decentryzmu. Fotografuje "od zawsze". Jego ulubionym tematem jest akt. W swoich pracach wykorzystuje różnorodne techniki, za pomocą których stwarza odbicie bazujące na emocjach i wyobrażeniach. Oprócz realizowania projektów artystycznych, pracuje jako fotograf reklamowy i użytkowy dla potrzeb agencji reklamowych oraz wydawnictw prasowych.
www