en/pl

PIKSEL

to grupa artystyczna, którą tworzą: Krzysztof Gromek - operator filmowy, fotograf, kompozytor; Musiol - artysta multimedialny, muzyk; Jarek Sadkowski - fotograf, poeta; Grzegorz Szyma - malarz, grafik, muzyk.

PIKSEL to pracownia, atelier, miejsce powstawania projektów artystycznych. PIKSEL to niezależna galeria, miejsce spotkań, klub upowszechniania sztuki współczesnej i awangardowej. PIKSEL działa od marca 2006 r.

PIKSEL to klimat i magia, którą tworzą ludzie, sztuka i miejsce. W PIKSLU dokonują się przejścia i powroty ze świata wartości realnych do świata równoległego - tego rządzącego się inną hierarchią wartości.

Działalność PIKSLA jest finansowana przez Grupę PIKSEL, Fundację Art and Progress, osoby kupujące prace lub artystyczne drobiazgi, Urząd m.st. Warszawy - dla pojedynczych projektów.

piksel.art.pl@gmail.com

NEWS

Drodzy Przyjaciele i Bywalcy PIKSLA!

Po ponad 5 latach, z końcem września 2011 r. Pracownia PIKSEL zakończy działalność na Noakowskiego 12.

Nie oznacza to jednak, że idea która nam przyświecała umarła lub że kończymy działalność twórczą. Czujemy, że nadszedł teraz czas na nową formułę działania artystycznego Grupy PIKSEL i każdego z nas czterech - członków i założycieli Piksla, adekwatną do dzisiejszych czasów.

Jeżeli jesteście ciekawi naszych dalszych przedsięwzięć polubcie stronę PIKSLA na Facebooku - piksel art
i odwiedzajcie czasem naszą stronę piksel.art.pl

PIKSEL IS FOREVER

Zachowujemy Wasze namiary i o ciekawszych wydarzeniach będziemy Was informować również za pomocą maili i smsów.

W związku z zakończeniem działalności 23 września o godz. 20 zapraszamy serdecznie do PIKSLA na imprezę pożegnalną PIKSEL - DEAKTYWACJA.

GRUPA PIKSEL
(inARTweTRUST)

Krzysztof Gromek
Marek Musioł
Jarek Sadkowski
Grzegorz Szymaarchiwum newsów